Sõidukikindlustus

Ettevõttel on kohustus sõlmida oma sõidukitele kohustuslik liikluskindlustus. Lisaks on võimalik sõlmida vabatahtlik sõidukikindlustus ehk kaskokindlustus.


Osta liiklus Osta kaskoJuhul kui Teie autopargis on 10 ja enam sõidukit pakume võimalust sõlmida ühispoliis kõigile sõidukitele. Ühispoliis võimaldab kindlustada kogu autopargi ühtsena ja korraga. Ühtse kindlustamisega tekib Teile sõidukipargi kindlustuskuludelt märgatav kokkuhoid.


Ettevõtte sõidukikindlustuse lepingut saab sõlmida:

  • sõiduki omanik;
  • sõiduki registreerimistunnistusele kasutajana märgitud isik;
  • volikirja alusel volitatud isik.

Mida hüvitab kohustuslik liikluskindlustus?

Liikluskindlustus hüvitab võimaliku kahju, mida juht sõidukiga liigeldes võib põhjustada teisele osapoolele (näiteks teised sõidukid, inimesed, hooned vms.).

Põhjustades oma sõidukiga õnnetuse, ei hüvita liikluskindlustus mitte Teie ettevõtte sõidukile, vaid kannatada saanud osapoolele tekkinud kahjud. Sõiduki juhile kaetakse vaid ravikulud.

Liikluskindlustus on tehtud kohustuslikuks, et Teil endal ei tuleks kanda eelnimetatud kahjusid.

Mida hüvitab vabatahtlik sõidukikindlustus?

Vabatahtlik sõidukikindlustus (kasko) aitab ettevõttel katta kulutusi, mis tekivad seoses sõidukiga ootamatult juhtunud õnnetusega.

Kaskokindlustusega on võimalik kindlustada erinevat liiki sõidukeid - sõiduautosid, veoautosid, töömasinaid ja nende haagiseid, busse jne.

Juhul kui ettevõte on ostnud või rentinud sõiduki liisingu abil on üldjuhul kaskokindlustuse sõlmimine kohustuslik.