Omavastutuskindlustus

Kas soovid maksta vähem sõiduki kahjude korral?


Saame kindlustada kasko 0 € omavastutusega!


Omavastutuskindlustust saad sõlmida koos kaskokindlustusega ainult tavalistele sõiduautodele (M1 ja M1G kategooria), millel on kuni 7 istekohta.


Omavastutuskindlustuse sooviavaldus


Mis on omavastutuskindlustus?

Omavastutuskindlustus on lihtne ja soodne kindlustustoode, mis hüvitab kaskokindlustuse kahju korral Sinu kaskopoliisil märgitud omavastutuse. Tegemist on tavapärase kaskokindlustusele lisaks sõlmitava kindlustuspoliisiga.

Sõidukikindlustuse omavastutust kindlustatakse eraldi omavastutuskindlustuse lepinguga (OVK). OVK alusel hüvitatakse pärast tavalise sõidukihüvitise väljamaksmist ka sõidukikindlustuse omavastutus. Teie OVK pakkumine katab summaliselt Teie sõidukikindlustuse omavastutuse.

Oluline teada!

OVK ei kehti esmase juhiloaga juhtidele.

OVK kehtib ainult koos tavapärase kaskokindlustusega.


Kuidas käituda omavastutuskindlustuse kahju korral?

Omavastutuskindlustuse kahjudest saab teatada helistades numbril 12555 või kirjutades info@kindlustusest.ee.

Omavastutuskindlustuse alusel saab hüvitist taotleda, kui toimunud kahju ületab kaskokindlustuse lepingujärgset omavastutuse suurust. Samuti peab kaskokindlustuse kindlustusselts kinnitama omapoolse hüvitisotsuse või garantiikirjaga, et tegemist on tingimuste järgi hüvitatava kahjuga.


Kahju hüvitamine

Omavastutuse kahju hüvitatakse, sõltuvalt sooviavaldusest, kas sõiduki omanikule/kasutajale või otse sõiduki remonti teostavale remondifirmale.Tutvu tingimustega
(kehtivad alates 29.03.2019 sõlmitud lepingutele)


Tutvu teabedokumendiga (IPID)
(Omavastutuskindlustus, Collinson Insurance Europe Limited)


Tutvu tingimustega
(kehtivad kuni 28.03.2019 sõlmitud lepingutele)