Sinu igapäevase muretu teeloleku garanteerib Kindlustusesti 24 h Autoabi teenus. Autoabi toode sobib kõikidele klientidele, kellel on Kindlustusesti kaudu sõlmitud liikluskindlustus, aga puudub samale autole kaskokindlustus.


Auto ei käivitu

Sõiduki rehv on tühi

Kütus sai ootamatult otsa

Autoga juhtus mõni muu tehniline rike ja edasi sõita ei saa


Meie käest saate 24 h toimiva autoabi soetada lisateenusena koos liikluskindlustusega. Autoabi hind aastaks on 39,99 €.

SOOVIN AUTOABI LIIKLUSKINDLUSTUSEGATasuta pukseerimine

tehnilise rikke, avarii ja liiklusõnnetuse korral.


Reisijate transport rikkekohalt

juhul kui riket ei õnnestu rikkekohal kõrvaldada, ühte samas riigis asuvasse sihtkohta.


Kütuseprobleemid

Kui sõidukisse on tangitud vale kütust, see on talvel hangunud või ootamatult teel olles otsa saanud, siis abistame sõiduki pukseerimisel lähimasse remondiettevõttesse või organiseerime sündmuskohale niipalju kütust, et saab liikuda lähima kütusetanklani.


Sõiduki kinnijäämine

Kkui sõiduk on teel liigeldes liiva või lumme kinni jäänud ja iseseisvalt sealt enam välja ei saa, siis organiseerime abi ja vajadusel pukseerime sõiduki lähimasse remondiettevõttesse või sõidukimargi esindusse.


Mured rehvidega

Aitame kindlaks teha, kas rehve on võimalik kohapeal vahetada või parandada. Vajadusel organiseerime abi sõiduki pukseerimiseks lähimasse remondiettevõttesse.


Mured tuledega

kui sõidukil kustuvad pimedal ajal lähituled ning liiklemine on võimatu, siis leiame lahenduse sündmuskohal või organiseerime sõiduki pukseerimise lähimasse remondiettevõttesse.


Muud mured

Kui autovõtmed ununevad autosse ja uks lukustub, siis aitame uste avamise või varuvõtmete kohaletoomisega. Aitame Sind mure korral vargusevastase süsteemiga või kui sõidukit ei saa valvepuldiga valvest maha (näiteks valvepuldi patareid on tühjad).Autoabi teenuse kasutamiseks tuleb helistada 24 h hädaabitelefonil +372 686 5040.


Kindlustusesti Autoabi tingimused