Elu- ja õnnetusjuhtumikindlustus

Hinnakalkulaator

Elukindlustus on vajalik eelkõige oma lähedaste majandusliku turvalisuse tagamiseks, juhuks kui te peaksite ootamatult surema. Kõige levinum elukindlustuse soetamise põhjus on pikaajaline laen. Korralik laenukindlustus aitab peret juhul, kui teist endast enam laenu tagasimaksjat ei ole.

Põhiliseks elukindlustuspoliisi kindlustuskatteks on surmajuhtumihüvitis.

Poliisi võib täiendada ka nn. lisakindlustustega. Sõltuvalt kindlustusseltsist pakutakse elukindlustuse juurde näiteks järgmisi lisakindlustusi:

  • õnnetusjuhtumikindlustus (surm, invaliidsus, valuraha jne);
  • kriitilise haiguse kindlustus;
  • püsiva, täieliku töövõimetuse kindlustus vm;
  • sissetuleku kaotuse hüvitist pakume koos elukindlustuslepinguga. Makse sõltub isiku ametist, sissetulekust ja hakatakse maksma töövõimetuse tagajärjel, kui see on kestnud rohkem kui 3 kuud.

Elukindlustuslepingud sõlmitakse reeglina aastateks, isegi aastakümneteks. Seetõttu mõelge hästi läbi, mis on Teie jaoks lepingu eesmärk ja vaadake, et leping oleks piisavalt paindlik, kui seda siiski tulevikus muuta vaja on.

Paradoks on selles, et elukindlustusleping tuleks sõlmida noorelt, kui tundub, et seda vajagi pole. Elukindlustust on hilja taodelda, kui otsene vajadus juba tunda annab. Riskielukindlustust ei taha seltsid anda enam siis, kui Teil on raske haigus juba diagnoositud. Väiksemad terviseprobleemid võivad lihtsalt hinda tõsta.

Kui soovite täpsemat infot või personaalset pakkumist, siis võtke meiega ühendust.

KARIN SEPP
Maakler
T: (+372) 555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee