Tallinn

Kontakt

Telefon: 12555

Välismaalt helistades: +372 686 5005

E-post: info@kindlustusest.ee

E-R 09.00 – 17.00

Asukoht

Suur-Patarei 2
II korrus
Tallinn


Kontaktid

Müük

Argo Teetlaus

Müügidirektor
555 24 440
argo.teetlaus@kindlustusest.ee
Saada kiri

Joosep Hein

Müügi- ja kliendisuhete tiimi juht
555 37 610
joosep.hein@kindlustusest.ee
Saada kiri

Urmo Kopli

Tööandja ravikindlustuse spetsialist
555 37 560
urmo.kopli@kindlustusest.ee
Saada kiri

Inge Männik

Ärikliendihaldur
555 45 762
inge.mannik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maarika Mehin

Ärikliendi konsultant- võtmekliendihaldur
555 37 542
maarika.mehin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kristiine Rajaste

Ärikliendihaldur
555 37 541
kristiine.rajaste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Karin Sepp

Kliendihaldur
555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sirje Semtsenko

Kliendihaldur
686 5012
555 37 546
sirje.semtsenko@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maris Kuustik

Ärikliendihaldur
555 37 551
maris.kuustik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Julija Gorbats

Maakler- liikluskindlustuse spetsialist
555 46 680
julija.gorbats@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kerli Hanniste

Klienditeenindaja
555 37 611
kerli.hanniste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Anna- Liisa Kikajon

Klienditoe spetsialist
555 37 320
annaliisa.kikajon@kindlustusest.ee
Saada kiri

Hille Rõõmus

Kliendihaldur
555 37 554
hille.roomus@kindlustusest.ee
Saada kiri

Piret Plaksin

Erakliendihaldur
555 37 606
piret.plaksin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Oksana Kartashova

Lapsehoolduspuhkusel

Administratsioon

Kersti Lindström

Juhatuse assistent
555 37 605
kersti.lindstrom@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kaidi Kriel

Teenusedisainer
555 37 565
kaidi.kriel@kindlustusest.ee
Saada kiri

Gustav Dudkin

Äriarendusjuht, juhatuse liige
555 37 558
gustav.dudkin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Merit Ots

Juhatuse liige
555 37 545
merit.ots@kindlustusest.ee
Saada kiri

Raamatupidamine

Aliina Amelina

Pearaamatupidaja
555 37 604
aliina@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ave Ojalo

Raamatupidaja
555 37 559
ave.ojalo@kindlustusest.ee
Saada kiri