Tallinn

Asukoht

Mustamäe tee 55
II korrus
10621 Tallinn

Oleme avatud

E-R 09.00 – 17.30

Kontaktid

Tel: 12 555
Faks: 686 5000
E-post: info@kindlustusest.ee

Kontor

NB! Liiklusinfo

Sõidukiga kesklinna poolt tulles soovitame tulla mööda Sõpruse puiesteed ja keerata paremale Räägu tänavale. Asume Räägu tänava ja Mustamäe tee nurgal asuvas hoones. Vasakpööret Mustamäe teelt otse maja ette ei ole lubatud teha.


Kontaktid

Müük

Valeri Golik

Müügidirektor
555 37 550
valeri.golik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Gustav Dudkin

Äriklientuuri ja kahjukäsitluse juht
686 5008
555 37 558
gustav.dudkin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Inge Männik

Vanemmaakler
686 5013
555 45 762
inge.mannik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maarika Mehin

Vanemmaakler
686 5006
555 37 542
maarika.mehin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kristiine Rajaste

Vanemmaakler
602 7725
555 37 541
kristiine.rajaste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Karin Sepp

Elukindlustuse maakler
555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kätlin Raudsepp

Elukindlustuse maakleri assistent
686 5020
katlin.raudsepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kaidi Kriel

Suurkliendi konsultant
686 5004
555 37 565
kaidi.kriel@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maris Kuustik

Maakler
686 5002
555 37 551
maris.kuustik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sirje Semtsenko

Maakler
686 5012
555 37 546
sirje.semtsenko@kindlustusest.ee
Saada kiri

Lehti Elenurm

Maakler
686 5014
562 61 188
lehti.elenurm@kindlustusest.ee
Saada kiri

Eve Mändma

Maakler
555 24 440
eve.mandma@kindlustusest.ee
Saada kiri

Virge Tammiste

Maakler
686 5028
555 37 540
virge.tammiste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ilana Korsten

Maakler
686 5009
516 8710
ilana.korsten@kindlustusest.ee
Saada kiri

Aleksandra Fenenko

Maakler
686 5023
555 37 626
aleksandra.fenenko@kindlustusest.ee
Saada kiri

Julija Gorbats

Maakler - liikluskindlustuse spetsialist
6865 029
julija.gorbats@kindlustusest.ee
Saada kiri

Oksana Kartashova

Maakleri assistent
686 5021
oksana.kartashova@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kerli Hanniste

Liikluskindlustuse assistent
6865024
kerli.hanniste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Alena Sevostjanova

Lapsehoolduspuhkusel

Administratsioon

Kersti Lindström

Juhatuse assistent
686 5007
555 37 605
kersti.lindstrom@kindlustusest.ee
Saada kiri

Õnne Kask

Sekretär-asjaajaja
555 37 544
onne.kask@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sigrid Tammiste

Turundusjuht
686 5025
51 07 555
sigrid.tammiste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Urmo Suislep

IT juht
555 37 556
urmo.suislep@kindlustusest.ee
Saada kiri

Merit Ots

Juhataja
555 37 545
merit.ots@kindlustusest.ee
Saada kiri

Andrus Valma

Nõukogu liige
50 48 854
andrus.valma@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maldon Ots

Nõukogu liige
52 17 100
maldon.ots@kindlustusest.ee
Saada kiri

Raamatupidamine

Christine Savisaar

Pearaamatupidaja
686 5015
555 37 604
christine.savisaar@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ave Ojalo

raamatupidaja
686 5017
ave.ojalo@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sirli Sonne

Raamatupidaja (lapsepuhkusel)