Asukoht

Suur-Patarei 2
10415, Tallinn

Oleme avatud

E-R 09.00 – 17.00

Kontaktid

Tel: 12 555
Välismaalt helistades: (+372) 686 5005
Faks: 686 5000
E-post: info@kindlustusest.ee


Kontaktid

Müük

Ivo Maspanov

Partnersuhete juht
589 99 320
ivo@kindlustusest.ee
Saada kiri

Gustav Dudkin

Äriklientuuri ja kahjukäsitluse juht
686 5008
555 37 558
gustav.dudkin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Inge Männik

Vanemmaakler
686 5013
555 45 762
inge.mannik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maarika Mehin

Vanemmaakler
686 5006
555 37 542
maarika.mehin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kristiine Rajaste

Vanemmaakler
602 7725
555 37 541
kristiine.rajaste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Karin Sepp

Elukindlustuse maakler
555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kätlin Raudsepp

Elukindlustuse maakleri assistent
686 5020
559 58 120
katlin.raudsepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kaidi Kriel

Teenusedisainer
686 5004
555 37 565
kaidi.kriel@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maris Kuustik

Maakler
686 5002
555 37 551
maris.kuustik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sirje Semtsenko

Maakler
686 5012
555 37 546
sirje.semtsenko@kindlustusest.ee
Saada kiri

Lehti Elenurm

Maakler
686 5014
562 61 188
lehti.elenurm@kindlustusest.ee
Saada kiri

Aleksandra Stepanova

Maakler
686 5023
555 37 626
aleksandra.stepanova@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ketlin Kuus

Maakler
686 5018
555 37 543
ketlin.kuus@kindlustusest.ee
Saada kiri

Julija Gorbats

Maakler - liikluskindlustuse spetsialist
6865 029
555 46 680
julija.gorbats@kindlustusest.ee
Saada kiri

Oksana Kartashova

Maakleri assistent
686 5021
555 37 540
oksana.kartashova@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kerli Hanniste

Liikluskindlustuse assistent
6865024
555 37 611
kerli.hanniste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Administratsioon

Kersti Lindström

Juhatuse assistent
686 5007
555 37 605
kersti.lindstrom@kindlustusest.ee
Saada kiri

Õnne Kask

Sekretär-asjaajaja
686 5011
555 37 544
onne.kask@kindlustusest.ee
Saada kiri

Karl Hanso

IT analüütik
555 24 440
karl@kindlustusest.ee
Saada kiri

Merit Ots

Juhatuse liige
555 37 545
merit.ots@kindlustusest.ee
Saada kiri

Jürgen Mets

Tegevjuht
555 37 550
jurgen.mets@kindlustusest.ee
Saada kiri

Raamatupidamine

Aliina Amelina

Pearaamatupidaja
686 5015
aliina@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ave Ojalo

Raamatupidaja
686 5017
ave.ojalo@kindlustusest.ee
Saada kiri