Kontaktid

Seoses tehnoloogia arenguga oleme kolinud oma Tallinna klienditeeninduse e-kontorisse. Alates 29. juuli 2019 Tallinna kontoris klienditeenindust kohapeal enam ei toimu.

Küsimuste korral võtke ühendust oma isikliku maakleriga.

Infotelefon on avatud: E-R 09.00 – 17.00
Tel: 12 555
Välismaalt helistades:
(+372) 686 5005
E-post: info@kindlustusest.ee

Asukoht

Suur-Patarei 2
10415, Tallinn


Kontaktid

Müük

Ivo Maspanov

Partnersuhete juht
589 99 320
ivo@kindlustusest.ee
Saada kiri

Inge Männik

Vanemmaakler
555 45 762
inge.mannik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maarika Mehin

Vanemmaakler
555 37 542
maarika.mehin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kristiine Rajaste

Vanemmaakler
602 7725
555 37 541
kristiine.rajaste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Karin Sepp

Elukindlustuse maakler
555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kätlin Raudsepp

Elukindlustuse maakleri assistent
559 58 120
katlin.raudsepp@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kaidi Kriel

Teenusedisainer
555 37 565
kaidi.kriel@kindlustusest.ee
Saada kiri

Maris Kuustik

Maakler
555 37 551
maris.kuustik@kindlustusest.ee
Saada kiri

Sirje Semtsenko

Maakler
686 5012
555 37 546
sirje.semtsenko@kindlustusest.ee
Saada kiri

Lehti Elenurm

Maakler
562 61 188
lehti.elenurm@kindlustusest.ee
Saada kiri

Aleksandra Stepanova

Maakler
555 37 626
aleksandra.stepanova@kindlustusest.ee
Saada kiri

Julija Gorbats

Maakler - liikluskindlustuse spetsialist
555 46 680
julija.gorbats@kindlustusest.ee
Saada kiri

Oksana Kartashova

Maakleri assistent
555 37 540
oksana.kartashova@kindlustusest.ee
Saada kiri

Anna-Liisa Kikajon

Assistent
555 37 320
annaliisa.kikajon@kindlustusest.ee
Saada kiri

Kerli Hanniste

Liikluskindlustuse assistent
555 37 611
kerli.hanniste@kindlustusest.ee
Saada kiri

Administratsioon

Kersti Lindström

Juhatuse assistent
555 37 605
kersti.lindstrom@kindlustusest.ee
Saada kiri

Jürgen Mets

CEO, juhatuse liige
555 37 550
jurgen.mets@kindlustusest.ee
Saada kiri

Gustav Dudkin

Äriarendusjuht, juhatuse liige
555 37 558
gustav.dudkin@kindlustusest.ee
Saada kiri

Merit Ots

Juhatuse liige
555 37 545
merit.ots@kindlustusest.ee
Saada kiri

Raamatupidamine

Aliina Amelina

Pearaamatupidaja
555 37 604
aliina@kindlustusest.ee
Saada kiri

Ave Ojalo

Raamatupidaja
555 37 559
ave.ojalo@kindlustusest.ee
Saada kiri