Tule ja aita meil kindlustuse valdkonda digitaliseerida

Tunned, et kindlustusmaailm ja selle tooted "are not iizi enough"?
See on Sinu võimalus anda oma panus kindlustusvaldkonna digitaliseerimisse ja arengusse!

Tule ja aita meil saavutada eesmärgid nii kodumaal kui ka välisturgudel.

MIKS ME SIND VAJAME?

Kindlustusest on pika ajaloo, kuid noore hingega fintech kindlustusmaakler-ettevõte. Koostöös 9 seltsiga toome turule uuenduslikke ja kasutajasõbralikke kindlustustooteid ning muudame nende veebis ostmise klientidele mugavaks ja meeldivaks.

Oleme täna turundusteekonna reformi alguses – viime konservatiivses kindlustusmaailmas läbi digipööret, kus vanad viisid enam ei toimi ja uued on alles sündimas.

Selleks, et muuta tehnilised kindlustustooted kliendikesksemaks ning siduda tootearendus, turundus, müük ja järelteenindus ühtseks tervikuks, vajame oma tiimi asjatundjaid, kes aitavad meil tuua analoog-kindlustustooted digimaailmasse.

Meie visioon

Oleme kliendikeskne kindlustustooteid pakkuv tehnoloogiaettevõte

Meie missioon

Muuta kindlustus hoolivaks, lähtudes kliendi vajadustest

Meie väärtused

Ausus ja usaldusväärsus
Ehedus ja avatus
Isiklik areng

Mida me pakume

Paindlik töökorraldus, lisapuhkused, sporditoetus ja palju muud!

VABAD TÖÖKOHAD

Senior Front-End Arendaja
Tunned, et veebi kaasaegne ja mugav kasutajaliides on oluline? Soovid eest vedada innovaatiliste UI/UX lahenduste väljatöötamist. Kas oled kogenud Vue ja REST API-de baasil arenduses? Liitu tiimiga!
KANDIDEERI
Turunduse Senior Spetsialist
Otsime kogenud, kasvumentaliteediga turundusmaailma senior tasemel spetsialisti. Tule ja räägi meile, mida tood läbi oma oskuste ja kogemuste meie arenevasse fintech tiimi.
KANDIDEERI
Kindlustuse klienditoe spetsialist
Kindlustusest on otsimas osavat klienditoe spetsialisti, kes aitab meil oma klientidest veel rohkem hoolida!
KANDIDEERI
Kindlustuse müügikonsultant
Kindlustusest on otsimas kogenud müügiproffi, kes aitab meil oma klientidest veel rohkem hoolida!
KANDIDEERI

MIDA ME HINDAME OMA UUTES KOLLEEGIDES?

Sinu edu on ka meie edu. Me ei saa Sulle ette anda kindlat valemit, kuidas meie juures edu saavutada, kuid on mõned omadused, mis aitavad Sul oma tegemistes õnnestuda ja teevad karjääri Kindlustusestis lõbusamaks.
Sihikindlus
Kliendi huvist lähtuvate kindlustuslahenduste leidmine ei ole alati lihtne otsetee. Kaardistades klientide soove ja luues neile rätseplahendusi tuleb kasuks sihikindlus, et kokku leppida kõikide osapoolte jaoks sobivad tingimused.
Innovaatilisus
Meie eesmärk on pakkuda kindlustustooteid, mis arvestavad klientide muutuvaid ja tekkivaid vajadusi. Koos liikumisvahendite, tegevusalade ja tehnoloogiate arenguga tekivad ka uued riskid - soovime olla esimesed, kes neid kindlustada aitavad.
Positiivne mõtlemine
Positiivse mõtlemise abil hoiame oma kollektiivi moraali kõrgel ja toetame teineteist ka keerulisematel hetkedel. Lisaks peegeldub positiivne mõtlemine edasi ka kliendisuhtlusesse, kus see aitab saavutada paremaid ja tugevamaid tulemusi!