Contacts

Info phone: E-R 09.00 – 17.00

Phone: 12 555
Calling from abroad:
(+372) 686 5005
Email: info@kindlustusest.ee

Location

Suur-Patarei 2
10415, Tallinn


Contacts

Sales Department

Ivo Maspanov

Head of Partnerships
589 99 320
ivo@kindlustusest.ee
Send email

Inge Männik

Ärikliendihaldur
555 45 762
inge.mannik@kindlustusest.ee
Send email

Maarika Mehin

Ärikliendi konsultant- võtmekliendihaldur
555 37 542
maarika.mehin@kindlustusest.ee
Send email

Kristiine Rajaste

Ärikliendihaldur
555 37 541
kristiine.rajaste@kindlustusest.ee
Send email

Karin Sepp

Kliendihaldur
555 37 609
karin.sepp@kindlustusest.ee
Send email

Kaidi Kriel

Teenusedisainer
555 37 565
kaidi.kriel@kindlustusest.ee
Send email

Sirje Semtsenko

Kliendihaldur
686 5012
555 37 546
sirje.semtsenko@kindlustusest.ee
Send email

Julija Gorbats

Maakler- liikluskindlustuse spetsialist
555 46 680
julija.gorbats@kindlustusest.ee
Send email

Maris Kuustik (Lapsehoolduspuhkusel)

Ärikliendihaldur

Oksana Kartashova

Assistant
555 37 540
oksana.kartashova@kindlustusest.ee
Send email

Anna-Liisa Kikajon

Assistant
555 37 320
annaliisa.kikajon@kindlustusest.ee
Send email

Kerli Hanniste

Klienditeenindaja
555 37 611
kerli.hanniste@kindlustusest.ee
Send email

Administration

Kersti Lindström

Executive Assistant to CEO
555 37 605
kersti.lindstrom@kindlustusest.ee
Send email

Gustav Dudkin

Äriarendusjuht, juhatuse liige
555 37 558
gustav.dudkin@kindlustusest.ee
Send email

Merit Ots

CEO
555 37 545
merit.ots@kindlustusest.ee
Send email

Accounting

Aliina Amelina

Chief accountant
555 37 604
aliina@kindlustusest.ee
Send email

Ave Ojalo

Accountant
555 37 559
ave.ojalo@kindlustusest.ee
Send email