Kindlustusesti autoabi teenus

Sinu igapäevase muretu teeloleku garanteerib Kindlustusesti 24 h Autoabi teenus. Autoabi toode sobib kõikidele klientidele, kellel on Kindlustusesti kaudu sõlmitud liikluskindlustus, aga puudub samale autole sõidukikindlustus.


Oled vajanud tehnilise rikke või liiklusõnnetuse tagajärel puksiiriabi?

Mis saab siis, kui sõidukiga juhtub tehniline rike, mille kõrvaldamiseks vajad tehnilist abi?

Kas oled jäänud sõidukiga ootamatult teele, sest kütus sai otsa?


Meie käest saate 24 h toimiva autoabi teenuse kõigest 1,90 € kuus.


Soovin liikluskindlustust


Saame teile abiks olla kogu Euroopas järgmiste murede korral:


Tasuta pukseerimine tehnilise rikke, avarii ja liiklusõnnetuse korral.


Reisijate transport rikkekohalt, juhul kui riket ei õnnestu rikkekohal kõrvaldada, ühte samas riigis asuvasse sihtkohta.


Akuprobleemid – kui sõiduk ei käivitu, siis abistame lisavoolu andmisel ja anname suunised sõiduki aku välja vahetamiseks.


Kütuseprobleemid – kui sõidukisse on tangitud vale kütust, see on talvel hangunud või ootamatult teel olles otsa saanud, siis abistame sõiduki pukseerimisel lähimasse remondiettevõttesse või organiseerime sündmuskohale niipalju kütust, et saab liikuda lähima kütusetanklani.


Sõiduki kinnijäämine – kui sõiduk on teel liigeldes liiva või lumme kinni jäänud ja iseseisvalt sealt enam välja ei saa, siis organiseerime abi ja vajadusel pukseerime sõiduki lähimasse remondiettevõttesse või sõidukimargi esindusse.


Mured rehvidega – aitame kindlaks teha, kas rehve on võimalik kohapeal vahetada või parandada. Vajadusel organiseerime abi sõiduk pukseerimiseks lähimasse remondiettevõttesse.


Mured tuledega – kui sõidukil kustuvad pimedal ajal lähituled ning liiklemine on võimatu, siis leiame lahenduse sündmuskohal või organiseerime sõiduki pukseerimise lähimasse remondiettevõttesse.


Muud mured – kui autovõtmed ununevad autosse ja uks lukustub, siis aitame uste avamise või varuvõtmete kohaletoomisega. Aitame Sind mure korral vargusevastase süsteemiga või kui sõidukit ei saa valvepuldiga valvest maha (näiteks valvepuldi patareid on tühjad).Autoabi teenuse kasutamiseks tuleb helistada 24 h hädaabitelefonil +372 686 5040.

Tutvu lähemalt tingimustega.