Kindlustusest aitab leida parimad kindlustuslahendused

Meie eesmärk on kaardistada kliendi kindlustushuvi ja aidata tal leida sellele vastav kindlustustoode. Selleks võtame kuni 9 kindlustusseltsi pakkumused, esitades need hinna ja tingimuste võrdlusena. Selle mugavaks teostuseks on meil põhjalik veeb ja kogenud kindlustusmaaklerid, kes leiavad vastuse igale kindlustusküsimusele.

MIDA ME TEEME?

Enam kui 20-aastase tegutsemisaja jooksul on Kindlustusest Kindlustusmaakler jõudnud Eesti TOP 3 kindlustusvahendajate hulka ja soovime veelgi enamat!

Tehnoloogia kiire arengu ja inimeste ostukäitumise muutumise tõttu toimub Kindlustusestis digipööre - oleme teekonnal, et muuta kindlustustooted kliendile veebis kiiresti ja mugavalt kättesaadavaks. Meil on täna 3 kontorit - Tallinnas, Tartus ja Pärnus - kuid suur osa kindlustustegevustest on kolinud veebi. Seepärast oleme kiirel arenguteel, et klientide nõudlusega sammu pidada.

Oma kasvuvisiooni realiseerimiseks otsime pidevalt talente, kes aitaks meil kindlustustoodete loomise, pakkumise ja presenteerimise viia uuele tasemele!

KLIENDID MEIST

Vaata rohkem recommy.ee lehel

MIKS VALIDA OMA KARJÄÄRI JÄTKAMISEKS KINDLUSTUSEST?

Kindlustusest on pika ajaloo, kuid noore hingega fintech kindlustusmaakler-ettevõte. See võimaldab meil luua innovaatilisi lahendusi ja kasvada tugevalt, stabiilselt alusbaasilt. Lisaks on meil olemas lai portfoolio kindlustustooteid, kauakestvad koostöösuhted kindlustusseltsidega ja koostööpartnerite võrgustik.

Kindlustusesti juhtimises ei ole hierarhilist juhtimisstruktuuri. Me väärtustame inimeste ja ettevõtte arengusse panustatud aega. See tähendab, et me kuuleme ja näeme Sinu panust ning oled reaalselt osa meie ettevõtte arenguloost.

MIDA ME SULLE PAKUME?

Oleme veendunud, et “üks sobib kõigile” lahendused on iganenud ja ei toimi. Arvestame Sinu eripäradega ja arendame Sinu potentsiaali. Sul on vabadus leida probleemidele häid ja efektiivseid lahendusi, me ei tee asju, sest “nii on alati tehtud”.

Toetame Sinu arengut vastavalt sellele, millega meie ettevõttes tegelema hakkad. Seda nii väljaõppe, koolituste, õppematerjalide, õppepäevade kui ka muu vajalikuga, et muutuksid ajas professionaalsemaks ja osavamaks.

Toetame igati kaugtööd, samas ootame Sind alati meie Tallinna, Tartu ja Pärnu kontorites, kuhu oleme loonud mugava ja tulemuslikku tööd toetava keskkonna.

MEIE PÕHIVÄÄRTUSED

Usaldusväärsus
Kindlustus põhineb oma olemuselt usaldusele. Meie klient usaldab, et meie kaudu sõlmitud leping kompenseerib talle ootamatult tekkinud kahjud. Ja meie usaldame oma töötajaid andma maksimumi, et nii meie kliendid, kui ka kolleegid oleksid samavõrra hoitud.
Areng
Paigalseis on tagasiminek. Koos muutuva maailmaga areneb ka kindlustusvaldkond - tekivad uued kindlustustooted, kogu teenus muutub järjest digitaliseeritumaks ning klientide ootused toodetele ja teenustele kasvavad aasta-aastalt. Meie peame selle arenguga sammu.
Avatus
Avatus ja ehedus on need omadused, mis teevad meist head kaaslased, kolleegid ja tegelikult ka head töötajad. Lähenedes inimsuhetele ja probleemidele avatult, saame need lahendada kiiresti ja pikaajalise mõjuga. Püsime positiivsed ja võtame olukordi nii, nagu need on!

"Läheneme igale töötajale personaalselt, sest meile on tähtis igaühe potentsiaali arendamine. Arvestame Sinu tugevuste ja eripäradega, et igapäevatöö toimuks Sulle sobivas rütmis ja nauditavalt."

Merit Ots
Juhatuse liige

"Läheneme igale töötajale personaalselt, sest meile on tähtis igaühe potentsiaali arendamine. Arvestame Sinu tugevuste ja eripäradega, et igapäevatöö toimuks Sulle sobivas rütmis ja nauditavalt."

Merit Ots
Juhatuse liige

VABAD TÖÖKOHAD

Senior Front-End Arendaja
Tunned, et veebi kaasaegne ja mugav kasutajaliides on oluline? Soovid eest vedada innovaatiliste UI/UX lahenduste väljatöötamist. Kas oled kogenud Vue ja REST API-de baasil arenduses? Liitu tiimiga!
KANDIDEERI
Turunduse Senior Spetsialist
Otsime kogenud, kasvumentaliteediga turundusmaailma senior tasemel spetsialisti. Tule ja räägi meile, mida tood läbi oma oskuste ja kogemuste meie arenevasse fintech tiimi.
KANDIDEERI
Kindlustuse klienditoe spetsialist
Kindlustusest on otsimas osavat klienditoe spetsialisti, kes aitab meil oma klientidest veel rohkem hoolida!
KANDIDEERI
Kindlustuse müügikonsultant
Kindlustusest on otsimas kogenud müügiproffi, kes aitab meil oma klientidest veel rohkem hoolida!
KANDIDEERI