5 kindlustust, mida peaksid suvel kindlasti tegema

Suve muretuks nautimiseks panime kokku viis kõige olulisemat kindlustust, mis Sul kindlasti võiks olla. Loe ja vaata, kas Sul on vajalikud katted olemas või peaksid kiiremas korras kindlustuse peale tegema?

1. Kas Su linna- ja suvekodud on ikka turvatud?

Suvi on aeg, mil väga paljud on kolinud lühemaks või pikemaks ajaks põhikohaga maale. Eks ta õige ole, sest just suvised pikad päevad, soojad ilmad ning rahulikum tööelu võimaldab nautida maaelu maksimaalselt.

Sel ajal, kui oled maal, on oluline Su linnakodu turvalisus. Kui tagasi põhikohaga linna kolid, siis muutub väärtuslikuks suvekodu kindlustamine.

Vaata üle või kindlusta oma kodu selliselt, et sel oleksid katted ootamatute veekahjustuste, varguste, tehnosüsteemide purunemise ja kodutehnika rikete, mis on tingitud elektrisüsteemi üle- või alapingest, vastu. Suvisel ja varasügisesel ajal on aktuaalsed äikesetormid, langevad puud ning üleujutused, kuid nende kaitsed ei pruugi olla põhiriskidega kodukindlustuses. Kodu täielikuks kaitsmiseks vali laiem kindlustuskaitse. Nii tagad sügisel meeldiva koju tagasituleku.

Tee kodukindlustuse päring.

#

2. Suvel liigud autoga palju rohkem

Suvi on liikumise aeg. Toimub mitmeid erinevaid üritusi ja festivale, mis Sind mööda kaunist Eestimaad ringi sõitma panevad. Pikad sõidud, öösiti koju tagasiminek, metsloomad ning autosid täis parklad rannaäärsetes piirkondades on soodustatud põhjused õnnetuste tekkeks.

Kaskokindlustus kaitseb Sind just sellistel juhtudel, kus kahju sõidukile on tehtud Sinu enda süül või kui pole süüdlast võimalik tuvastada. Tänu kaskokindlustusele saad kiiresti taastada tavapärase elurütmi ega pea oma suvesse lisamuresid või -kulusid tooma.

Tee kaskokindlustuse päring.

#

3. Aktiivsem eluviis toob kaasa ka rohkem õnnetusi

Paraku on suvine aktiivne eluviis, pidev ringi liikumine ja seikluslikkus allikaks ka erinevatele õnnetustele. Seikluspargid, veesport, rulluisutamine jne – need kõik on toredad tegevused, kuniks juhtub õnnetus.

Selleks, et end ootamatute kulutuste eest kaitsta, tasub teha õnnetusjuhtumikindlustuse. Tänu sellele saad tagada endale hüvitise, kui vigastus või töövõimetus on põhjustatud läbi õnnetuse. Võimalus kombineerida endale sobivaimad hüvitised muudab kindlustuse mugavaks. Näiteks saad poliisi lisada ka päevarahasid, ravikulude hüvitamist jms.

Tee õnnetusjuhtumikindlustuse päring.

#

4. Reisid lähemale ja kaugemale

Reisides oled Sa tõenäoliselt eriti hoolikas nii oma tervise kui üldiste plaanidega. Siiski pole vahet, kas reis toimub Lätti või Kreekasse, reisikindlustus võiks Sul ikkagi olla. Eesti-siseste reiside reisitõrkekindlustus muudab ka siseturismi reisija jaoks turvalisemaks.

Reisikindlustust sõlmides kontrolli, kas see katab kõiki Sinu tegelikke vajadusi ning soove. Meditsiinikaitse on seal alati, kuid uuri kaitseid seoses koroonaga ehk mida ja mis mahus hüvitatakse, kui peaksid nakatuma koroonasse. Lennukiga reisides võiks kaitsel olla ka reisitõrge ning pagas juures.

Tee reisikindlustuse päring.

#

5. Kaasaskantava vara kindlustus

Kas teadsid, et saad oma kaasaskantava vara, sh süle- ja tahvelarvuti, fotokaamera ja telefoni ära kindlustada? Statistika näitab, et suvisel ajal juhtub just nende seadmetega kõige rohkem õnnetusi, sest neid kantakse kaasas, need kukuvad ja kuumenevad, saavad veekahjustusi jne.

Kodukontorid ja suvilas töötamised on atraktiivsed, aga keegi ei taha seadmetega juhtunud äparduste tõttu lisakulutusi. Kaasaskantava vara kindlustamisel saad südamerahuga nautida oma seadmete kaasa võtmist kuhu iganes!

Tee kaasaskantava vara kindlustamise päring.

#

Sa pole kindel, kas Sinu praegused kindlustused katavad piisavalt Su tegelikke riske ja vajadusi? Äkki tekkis Sul hoopis küsimus või huvi mõne välja toodud kindlustuse vastu?

Võta meiega ühendust ning arutame lähemalt!

Kirjuta meile info@kindlustusest.ee või helista 12 555.

Hoolime koos!